ATIP

Stacje paliw

Posiadamy sieć stacji paliw pod wspólnym znakiem ATIP a także pod patronatem PKN ORLEN S.A. Nasze punkty dystrybucji detalicznej posiadają sklepy, w których można zaopatrzyć się w akcesoria motoryzacyjne, artykuły chemiczne, przemysłowe i spożywcze. Mają Państwo również możliwość skorzystania z kompresora, wymienić butle z gazem.

Tankując z nami masz pewność, że kupujesz najlepsze paliwa dostępne na polskim rynku, produkcji PKN ORLEN S.A. Wszystkie nasze stacje oferują wysokiej jakości paliwa oraz usługi po konkurencyjnych cenach. Paliwa, jakie sprzedajemy charakteryzują się dobrymi wskaźnikami jakości spalania, są ekologiczne i cechuje je korzystna ekonomika użytkowania. Pozwalają w pełni wykorzystać moc samochodu, zapewniając prawidłową pracę silnika, niższe zużycie eksploatacyjne samochodu.

ZAPRASZAMY DO TANKOWANIA NA NASZYCH STACJACH

Obsługa na naszych stacjach jest szczególnie uprzejma. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która jest chlubą naszej firmy. Zapewniamy miłą i pomocną obsługę. Przyjedź do nas a przekonasz się, że obsługa stacji z przyjemnością udzieli Ci wszelkiej pomocy.