ATIP

O nas

Firma ATIP powstała w roku 1992, dzięki inicjatywie Tadeusza Ludwiniaka i Ireneusza Wójcika, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowoczesne i ekonomiczne paliwo grzewcze, jakim jest olej opałowy.

ATIP jest jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się dystrybutorów lekkiego oleju opałowego Ekoterm Plus w kraju. Potwierdza to certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora Oleju Opałowego Ekoterm Plus przyznany przez PKN ORLEN S.A. Uznanie, jakim obdarzają nas nasi partnerzy i odbiorcy jest gwarantem dla klientów w zakresie wiarygodności oraz jakości dostarczanego produktu. Baza magazynowa i transportowa, jaką dysponujemy a przede wszystkim potencjał ludzki pozwala na rzetelną i szybką realizację każdego zamówienia.

Podstawą działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie dostaw oleju opałowego oraz sprzedaż detaliczna paliw płynnych (oleje, benzyny, gaz) w sieci naszych stacji paliw.

Nasi klienci to między innymi szpitale, szkoły, urzędy gminne, obiekty sakralne, podmioty gospodarcze a także odbiorcy indywidualni. Przez lata współpracy i podnoszenia jakości naszych usług zyskaliśmy miano partnera solidnego, który nastawiony jest na obsługę na najwyższym poziomie. Zamówienia realizujemy terminowo i profesjonalnie a przy tym po konkurencyjnych cenach.

Mamy jasno określoną wizję firmy. Chcemy być najlepszym dystrybutorem oleju opałowego Ekoterm Plus. Naszym celem jest spełnianie Twoich potrzeb w najlepszy możliwy sposób, dlatego oferujemy Ci towar wysokiej jakości po niskich cenach, realizując przy tym zamówienia sprawnie, rzetelnie i z uśmiechem.