ATIP

O nas

Firma ATIP powstała w roku 1992, dzięki inicjatywie Tadeusza Ludwiniaka i Ireneusza Wójcika, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowoczesne i ekonomiczne paliwo grzewcze, jakim jest olej opałowy.

ATIP jest jednym z największych i najdynamiczniej rozwijających się dystrybutorów lekkiego oleju opałowego Ekoterm Plus w kraju. Potwierdza to certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora Oleju Opałowego Ekoterm Plus przyznany przez PKN ORLEN S.A. Uznanie, jakim obdarzają nas nasi partnerzy i odbiorcy jest gwarantem dla klientów w zakresie wiarygodności oraz jakości dostarczanego produktu. Baza magazynowa i transportowa, jaką dysponujemy a przede wszystkim potencjał ludzki pozwala na rzetelną i szybką realizację każdego zamówienia.

Podstawą działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie dostaw oleju opałowego oraz sprzedaż detaliczna paliw płynnych (oleje, benzyny, gaz) w sieci naszych stacji paliw.

Nasi klienci to między innymi szpitale, szkoły, urzędy gminne, obiekty sakralne, podmioty gospodarcze a także odbiorcy indywidualni. Przez lata współpracy i podnoszenia jakości naszych usług zyskaliśmy miano partnera solidnego, który nastawiony jest na obsługę na najwyższym poziomie. Zamówienia realizujemy terminowo i profesjonalnie a przy tym po konkurencyjnych cenach.

Mamy jasno określoną wizję firmy. Chcemy być najlepszym dystrybutorem oleju opałowego Ekoterm Plus. Rozwijamy także sieć naszych stacji pod patronatem Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. Naszym celem jest spełnianie Twoich potrzeb w najlepszy możliwy sposób, dlatego oferujemy Ci towar wysokiej jakości po niskich cenach, realizując przy tym zamówienia sprawnie, rzetelnie i z uśmiechem.